STAVEBNICTVÍ A VEŘEJNÉ STAVEBNÍ PRÁCE


Dobře rozumíme tomu, proč je stavebnictví tak náročné odvětví. Termíny, řízení projektů, bezpočet zařízení a pracovníků, kteří se společnými silami snaží vytvářet hodnoty, které my všichni můžeme jen obdivovat. Ať už budujete nové dálnice nebo budovy, máme pro vás vždy vše, co potřebujete. Pravděpodobně jste si již všimli, že vaše oblíbené stroje jsou při zakoupení vybaveny hadicovými systémy Manuli. Pokud nám důvěřují výrobci strojů, pak se na nás můžete spolehnout i vy.

Na rozdíl od našich konkurentů nabízí společnost Fluiconnecto kompletní balíček řešení se specializovanými produkty a službami pro vaše stavební stroje. Velmi dobře si uvědomujeme, že pro vaši práci je klíčová spolehlivost, bezpečnost a provozuschopnost. Proto vám nabízíme produkty a služby přizpůsobené na míru vašim potřebám. Naším cílem je uvést vaše stroje do chodu v co nejkratším možném čase. Přesně podle našeho hesla, UDRŽÍME VÁS V CHODU.


CHARAKTERISTIKA NAŠÍ SPECIALIZOVANÉ NABÍDKY PRO STAVEBNICTVÍ:


KOMPLETNÍ SADA PRODUKTŮ

Pro vaše klíčové systémy - hydraulické, pneumatické i pro transport materiálů - společnost Fluiconnecto nabízí výhradně trvalé a bezpečné řešení od našich ověřených dodavatelů.

KOMPLETNÍ SADA PRODUKTŮ

Pro vaše klíčové systémy - hydraulické, pneumatické i pro transport materiálů - společnost Fluiconnecto nabízí výhradně trvalé a bezpečné řešení od našich ověřených dodavatelů.

VŠECHNY KOMPONENTY PRO VÁŠ HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Naše hydraulické hadice nabízejí delší životnost, protože jsou vyrobeny podle Integrovaného systému Manuli, ve kterém všechny komponenty hadic společně vykazují parametry, které převyšují požadavky mezinárodních norem. Díky speciální povrchové úpravě odolné proti oděru jsou naše hadice ještě odolnější. Zjistěte více o možnostech povrchu hadic.

SLUŽBY, KTERÉ JSOU NOSITELEM ZMĚN

Komponenty hydraulických okruhů od předních dodavatelů. Dodáváme čerpadla, motory, válce, pohony, ventily, elektroventily, tlakové spínače, filtry a mnohem více!

ZAJISTĚTE SI DELŠÍ ŽIVOTNOST HYDRAULICKÝCH HADIC

Servis, který provádějí naši kvalifikovaní technici přímo u vás na pracovišti. Naše služby vám ušetří čas: můžete si zavolat naše SOS servisní vozidlo, objednávat po telefonu a provádět bezproblémové objednávky s využitím unikátního systému číslování hadic.

Program pro správu hadic, který zabraňuje případným závadám.