ZEMĚDĚLSTVÍ


Když je úroda zralá a připravená ke sklizni, příroda přímo vybízí k akci. Pokud bojujete s časem a nepředvídatelnými klimatickými podmínkami, každá odstávka stroje může výrazně ovlivnit vaši výkonnost. Jsme si dobře vědomi toho, jak důležité je udržovat vaše zařízení v tom nejlepším stavu. Precizní údržbou a použitím těch nejkvalitnějších komponentů dokážeme zabránit neočekávaným výpadkům vašich strojů. Protože UDRŽUJEME VAŠE ZAŘÍZENÍ V CHODU, můžete se spolehnout, že se vaše stroje zdárně vypořádají s letošní sklizní.

Abyste mohli plnit cíle své produkce, společnost Fluiconnecto vám dodává kvalitní produkty a specializované služby, ověřené špičkovými zemědělskými společnostmi po celém světě a mezinárodně uznávanými výrobci originálních dílů (OEM).


CHARAKTERISTIKA NAŠÍ SPECIALIZOVANÉ NABÍDKY PRO ZEMĚDĚLSTVÍ:


JSME VÁM K DISPOZICI PRO VEŠKERÉ ZEMĚDĚLSKÉ APLIKACE

Společnost Fluiconnecto nabízí komplexní služby a široký sortiment produktů pro veškerá zařízení používaná v zemědělství, včetně: traktorů, sklízecích strojů, balíkovačů, sázecích a secích strojů, řezaček, sekaček, drtičů a dalších.

RYCHLOSPOJKY A ODPOJOVACÍ PŘÍPOJKY PRO VAŠE HADICOVÉ SOUSTAVY

S našimi až 25 produktovými řadami rychlospojek je práce rychlejší a snadnější. Naše produkty jsou pozinkovány (Cr3+), mají zesílené vnitřní komponenty a jsou opatřeny plochými kontakty, které umožňují rychlé připojení a odpojení bez jakéhokoliv úniku oleje.

SPOLEČNOST FLUICONNECTO UMOŽŇUJE VAŠIM STROJŮM ZAČÍT PRACOVAT, JAKMILE JE PŘÍRODA PŘIPRAVENA!

Díky naší servisní službě, která je k dispozici 24 hodin a 7 dní v týdnu, a kterou provádějí certifikovaní a kvalifikovaní technici, dokážeme vyřešit vaše problémy s hydraulikou kdykoliv a kdekoliv.

Prostřednictvím našich SOS servisních vozů, expresních dodávek až do domu a našeho programu pro správu hadic Flui-ID nabízíme mobilní službu výměny hadic.