ENERGETIKA


Konvenční elektrárny a elektrárny obnovitelných zdrojů jsou závislé na vysokotlaké hydraulice. Pro bezpečnost a produktivitu je zásadní udržovat hydraulický pohon a řídící systémy ve vynikajícím stavu. Produkty a služby Fluiconnecto jsou navrženy tak, aby nedocházelo k závadám a aby se maximalizovala provozuschopnost.

Ať už je oblast vaší specializace jakákoliv, můžete se vždy spolehnout, že VÁS UDRŽÍME V CHODU.


CHARAKTERISTIKA NAŠÍ SPECIALIZOVANÉ NABÍDKY PRO ENERGETIKU:


 

KOMPLETNÍ BALÍČEK PRO VAŠE KLÍČOVÉ HYDRAULICKÉ SYSTÉMY

U nás najdete vše co potřebujete a tím ušetříte čas i peníze. Ať už potřebujete soustavy hydraulických hadic, filtry, pevné trubky, komponenty pro hydraulické systémy, průmyslové hadice, centrální mazací systémy a další, u nás naleznete vše.

 

PRODLOUŽENÁ ŽIVOTNOST SOUSTAV HYDRAULICKÝCH HADIC

Hadicové soustavy Fluiconnecto jsou vyrobeny podle Integrovaného systému Manuli, který je navržen s cílem vyšší bezpečnosti a výkonu. Všechny prvky Integrovaného systému Manuli společně tvoří celek, který převyšuje požadavky mezinárodních norem a nabízí vyšší pevnost a odolnost.

 

VYŘEŠÍME VAŠE PROBLÉMY S HYDRAULIKOU, AŤ JSTE KDEKOLIV!

Díky naší dostupnosti 24 hodin denně 7 dní v týdnu, SOS servisním vozům, expresním dodávkám do domu a inovativnímu programu pro správu hadic flui-ID jsme schopni být vám k dispozici všude tam, kde nás právě potřebujete a v jakoukoliv denní dobu.

 

Services performed by experienced and certified engineers

With several years of experience in the field, you can be confident that your hose assemblies are in good hands. Fluiconnecto hose inspectors are certified by Manuli Hydraulics for the management and replacement of hydraulic hose assemblies and are trained to solve problems with all the components of your hydraulic system.

SLUŽBY POSKYTOVANÉ NAŠIMI ZKUŠENÝMI A CERTIFIKOVANÝMI TECHNIKY

Vzhledem k několikaletým zkušenostem v oboru se můžete spolehnout, že vaše hadicové soustavy budou v dobrých rukou. Inspektoři pro kontrolu hadic Fluiconnecto mají certifikaci Manuli Hydraulics pro správu a výměnu soustav hydraulických hadic a jsou vyškolení k řešení problémů všech komponentů hydraulického systému.

  • válce a pohony
  • hydraulické hadice
  • nerezové armatury a pevné trubky
  • armatury Bite-ring
  • ventily
  • filtry
  • hydraulické hnací jednotky