LESNICTVÍ


Při práci v lesnictví jsou stroje vystaveny vysoké pracovní zátěži, drsným podmínkám a neustálým mechanickým nárazům a oděrům. To je také důvod, proč musí hydraulické hadice a další komponenty lesní techniky splňovat ty nejpřísnější standardy určené pro toto odvětví.

Společnost Fluiconnecto nabízí komplexní služby a široký sortiment produktů pro veškeré stroje používané v lesnictví: harvestory, forwardery, vyvážeče, nakladače, kácecí stroje a další.

Pro splnění vašich pracovních cílů vám společnost Fluiconnecto dodává kvalitní produkty a specializované služby, prověřené špičkovými lesnickými firmami po celém světě a renomovanými výrobci originálních dílů (OEM).


CHARAKTERISTIKA NAŠÍ SPECIALIZOVANÉ NABÍDKY PRO LESNICTVÍ:


ŘADA HADIC FORESTMASTER: VYNIKAJÍCÍ VÝKONNOST PRO LESNICKÉ STROJE

K zajištění delší životnost i v těch nejnáročnějších podmínkách navrhla firma Manuli Hydraulics řadu hadic ForestMaster.

S využitím těch nejmodernějších technologií byla navržena speciální řada ForestMaster, která se vyznačuje vysokou pevností v tlaku a mechanickou odolností. Řada ForestMaster nyní nabízí vynikající odolnost proti oděru, vylepšenou provozní teplotu do -46°C, vysokou flexibilitu a více montážních řešení.

Hadice řady ForestMaster mají navíc speciálně navržený pevný povrch, který je schopen odolávat extrémním pracovním podmínkám a udržuje tak vaše zařízení v chodu.

DALŠÍ DOPORUČENÉ PRODUKTY

  • Řada hadic pro chlazení: chrání kabinu stroje před přehřátím.
  • Ochrany hadic: díky našim pružným vinutým a plastovým krytům budou hadice vašich strojů chráněny proti potenciálním poškození způsobenému například větvemi.
  • Rychlospojky: umožňují rychlou a snadnou výměnu. Naše produkty jsou pozinkovány (Cr+), mají vnitřní vyztužení a jsou opatřeny plochými kontakty pro rychle spojení a rozpojení bez jakéhokoliv úniku oleje.
  • Komponenty pro hydraulické systémy: čerpadla, motory, válce, ventily a další.

POHODLÍ A DOSTUPNOST NAŠICH HYDROSHOPŮ

Fluiconnecto je pro vás kdykoliv k dispozici všude tam, kde nás budete potřebovat. Naše snadná dostupnost šetří váš čas i peníze. V našich Hydroshopech naleznete vše, co potřebujete na jediném místě: širokou škálu specializovaných produktů a služeb zahrnující vysokotlaké hydraulické přípojky a další průmyslové aplikace, odborné poradenství a zaručeně rychlý a účinný servis.

ZKUŠENÍ A CERTIFIKOVANÍ TECHNICI Z OBORU HYDRAULIKY

Naši kontroloři jsou certifikováni firmou Manuli Rubber Industries pro správu a výměnu hydraulických hadicových soustav. Jsou také vyškoleni k tomu, aby dokázali vyřešit problémy s komponenty hydraulických systémů.