MANIPULACE A MATERIÁLY


Manipulační zařízení je takové, které se používá k přesunu, skladování, kontrole a ochraně materiálů, zboží a produktů během celého procesu výroby, distribuce, spotřeby a likvidace.

Ať už používáte přepravní zařízení, polohovací zařízení, stohovací zařízení, zařízení na skladování a zvedání těžkých břemen, vždy do nich vkládáte velkou důvěru. Společnost Fluiconnecto podporuje přepravní a manipulační společnosti svými soustavami vysokotlakých hadic, hydraulickými komponenty a automatizovanými mazacími systémy, které uvedou náklad do pohybu.

Pokud provozujete dopravní společnost, přístav nebo letiště a využíváte vysokozdvižné vozíky, kontejnerové výtahy nebo plošiny, máme pro vás vše, co potřebujete! Stačí jen říct rychlost, spolehlivost nebo termíny dodání a my hned víme, čemu čelíte. Tím vším VÁS UDRŽUJEME V CHODU.


CHARAKTERISTIKA NAŠÍ SPECIALIZOVANÉ NABÍDKY PRO MANIPULACI S MATERIÁLY:


 

VYSOKOTLAKÉ HADICE

Mnoho vysokozdvižných vozíků a zvedacích zařízení, které používáte, je vybaveno vysokotlakými hadicemi Manuli. Pokud nám věří OEM výrobci, pak můžete i vy. Zvolte hadice kvality OEM od firmy Fluiconnecto.

 

SOS SERVISNÍ VOZY

Potřebujete-li rychle provést výměnu hadice, zavolejte si náš SOS servisní vůz. Služby SOS servisu jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a nabízejí i další služby související s hydraulikou, jako např. systém správy hadic flui-ID.

 

HNACÍ A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY PRO VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Společnost Fluiconnecto dodává ventily, čerpadla a další prvky pro systémy vysokozdvižných vozíků, hydrostatický pohon, mazací systémy, hydraulické řídící a brzdové systémy.