PRŮMYSLOVÁ DOPRAVA


Specializujeme se na spolupráci s OEM výrobci komerčních vozidel a servisními středisky po celém světě. Poskytujeme podporu pro všechny druhy dopravy: sklápěcí vozy, popelářské vozy, autobusy, vlaky, přívěsy, osobní i nákladní automobily.

Společnost Fluiconnecto je plně připravena podpořit vás kdekoliv a kdykoliv.


CHARAKTERISTIKA NAŠÍ SPECIALIZOVANÉ NABÍDKY PRO PRŮMYSLOVOU PŘEPRAVU:

VŠE, CO POTŘEBUJETE, OD JEDINÉHO PARTNERA

Prostřednictvím naší dobře zavedené sítě jsme schopni nabídnout vám originální díly vysoké kvality od ověřených dodavatelů. Ušetříte čas i peníze!

KOMPLEXNÍ NABÍDKA PRODUKTŮ

  • Vzduchový brzdový systém – PE brzdové hadice (Rislan, Tekalan), spojky a rychlospojky pro vzduchové brzdy
  • Hydraulický systém – hydraulická čerpadla, hydraulické vysokotlaké hadicové soustavy, rozvaděče, ventily, válce, filtry a mnohem více!
  • Centrální mazací systém – mazací hadice, mazací čerpadla a mnohem více!
  • Klimatizační systémy – chladírenské/klimatizační hadice a koncovky
  • Pneumatický systém – pneumatické pryžové nebo termoplastické hadice a koncovky

SLEDUJTE VŠECHNY SVÉ HADICOVÉ SOUSTAVY POMOCÍ PROGRAMU flui-ID

Program pro správu hadic flui-ID si klade za cíl minimalizovat případná selhání hadic. Mění celkový přístup k údržbě z reaktivního na preventivní. Po označení hadic máte přístup do on-line databáze, která shromažďuje informace o jednotlivých hadicových soustavách. Díky programu je snazší také poprodejní servis. Společně se systémem Flui-ID poskytuje společnost Fluiconnecto i příslušný údržbový servis.

MOBILNÍ SERVIS HYDRAULIKY S DOSTUPNOSTÍ 24 HODIN DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU

S naším Fluiconnecto servisem, který je vám nepřetržitě k dispozici, a který provádějí certifikovaní a kvalifikovaní technici, dokážeme vyřešit vaše problémy s hydraulikou kdekoliv a kdykoliv.

SLUŽBY OEM

S naším Fluiconnecto servisem, který je vám nepřetržitě k dispozici, a který provádějí certifikovaní a kvalifikovaní technici, dokážeme vyřešit vaše problémy s hydraulikou kdekoliv a kdykoliv.

Jsme si vědomi toho, jak důležité je udržet výrobní rychlost a efektivitu, a proto nabízíme několik služeb k podpoře vašich cílů:

  • KOMPLETACE SAD - sloučení několika produktů do jednoho balíčku, který je přípraven k montáži, a který dodáme přímo provozovatelům do výrobních hal. Jediný BALÍČEK obsahuje veškeré produkty, které potřebujete na jedno vozidlo, společně s podrobným seznamem a číslováním dílů. Tím se redukuje případné selhání lidského faktoru a zvyšuje se rychlost instalace.
  • Systém správy hadic flui-ID
  • Servis údržby k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu